Oprogramowanie do automatycznego rozmieszczania elementów na materiale.

Oprogramowanie do automatycznego układania elementów na arkuszach i rolkach blach. Dzięki wydajnemu algorytmowi automatycznego układania szybko i bardzo efektywnie rozmieszcza elementów do wycięcia, oszczędzając w ten sposób czas i materiał. Dzięki zastosowaniu opcjonalnych wtyczek możliwy jest import wzorów z wielu programów do konstrukcji oraz popularnych standardów plików jak DXF, PLT, HPGL, ISO. System daje możliwość wysłania stworzonego układu bezpośrednio na maszynę tnącą lub wyeksportowania stworzonego układu do plików takich jak: DXF, PLT, HPGL, ISO i inne.

Oprogramowanie do automatycznego układania elementów na płytach wiórowych, płytach OSB, płytach MDF, sklejce, itp. Wydajny algorytm automatycznego układania pozwala na szybkie i bardzo efektywne rozmieszczenie elementów oszczędzając czas i materiał. Dzięki zastosowaniu opcjonalnych wtyczek możliwy jest import wzorów z wielu programów do konstrukcji. System daje możliwość wyeksportowania układu do plików DXF, PLT, HPGL, ISO i innych. Program jest doskonałym narzędziem wspomagającym pracę firm z branży meblarskiej.

Specjalistyczny system do automatycznego rozmieszczania elementów na materiałach do produkcji uszczelek. Wydajny algorytm automatycznego układania pozwala w maksymalny sposób wykorzystać materiał, znacząco minimalizując odpad. Oprogramowanie współpracuje z wieloma modelami cutterów,  a także daje możliwość wydruku na ploter graficzny lub wyeksportowania do pliku DXF, PLT, HPGL i innych. Wykorzystując opcjonalne wtyczki możliwy jest import danych z wielu systemów typu CAD.

System automatycznie generujący układy kroju na błamach skór. Wykorzystując algorytmy do automatycznego układania szybko i wydajnie rozmiesza elementy na skórach tworząc bardzo optymalne układy kroju. Dzięki opcjonalnym wtyczkom,  wykorzystując kamerę, system potrafi zdygitalizować błamy skór wraz z oznaczonymi skazami i strefami jakości, które są uwzględniane przy automatycznym układaniu elementów. Poprzez dodatkowe możliwy jest import wzorów z wielu programów CAD. System daje możliwość wysłania układu bezpośrednio do cięcia, do wydruku na ploter graficzny lub wyeksportowania do pliku DXF, PLT, HPGL

System MiriSys CutNest generujący układy kroju w sposób automatyczny. Wykorzystując algorytmy do automatycznego układania szybko i wydajnie rozmiesza elementy na materiałach tekstylnych tworząc bardzo optymalne układy kroju. Oprogramowanie pozwala zaoszczędzić czas i materiał, a co za tym idzie również pieniądze. Dzięki zastosowaniu opcjonalnych wtyczek możliwy jest import wzorów z wielu programów do konstrukcji. System daje możliwość wysłania układu bezpośrednio do cięcia, do wydruku na ploter graficzny lub wyeksportowania do pliku DXF, PLT, HPGL

Specjalistyczny system do automatycznego rozmieszczania elementów spodowych obuwia. Algorytm automatycznego układania został zoptymalizowany do układania elementów spodowych obuwia na płytach oraz do pozycjonowania na tak zwanych pasach. Możliwość współpracy z wieloma modelami cutterów. System pozwala na wydruk układu na ploterze graficznym lub wyeksportowania do pliku DXF, PLT, HPGL i innych. Dzięki opcjonalnym wtyczką możliwy jest import danych z wielu systemów typu CAD.