Oprogramowanie CAD / PDS – projektowanie i konstrukcja szablonów

388.00 

Oprogramowanie typu CAD do projektowania i stopniowania szablonów obuwia. Posiada wbudowany łatwy w obsłudze moduł do digitalizacji wzoru z wykorzystaniem zwykłego skanera 2D lub tradycyjnej deski do digitalizacji. Pozwala w łatwy sposób tworzyć, edytować i usuwać linie. Tworzenie nierównoległych linii zależnych (naddatków) z pomocą funkcji jest wyjątkowa łatwe. Naddatki na zszywanie, zawijanie, łączenie są tworzone bezpośrednio w elementach. Dzięki automatycznym i półautomatycznym funkcjom wspomagającym tworzenie elementów skraca do minimum czas przygotowania szablonów. Program udostępnia liczne funkcje do tworzenia szablonów np. modyfikujące narożniki, wstawiające znaczniki na zszywanie i do identyfikacji rozmiarów, linie wewnętrzne szycia. Umożliwia wykonanie stopniowania obuwia oparciu o najpopularniejsze systemy (angielski, francuski, metryczny), a zaawansowane funkcje pozwalają podczas stopniowania utrzymać kształt, długość zamka czy odległość od linii. Jest to doskonałe narzędzie wspomagające pracę konstruktorów obuwia, które stanowi świetny wybór dla firm obuwniczych.

Proste i intuicyjne w obsłudze oprogramowanie typu CAD do projektowania i konstrukcji szablonów tapicerki meblowej. Program za pośrednictwem dodatkowych modułów umożliwia zaimportowanie wzorów z kartonowych szablonów lub z plików DXF, ASTM, AAMA i innych. Umożliwia wyznaczanie na projektowanych elementach stref jakości. Posiada liczne automatyczne i półautomatyczne funkcje wspomagające i przyspieszające konstrukcję elementów. Tworzenie nierównoległych linii zależnych (naddatków) jest wyjątkowa łatwe. Oprogramowanie posiada funkcje modyfikacji narożników, daje możliwość wstawiania znaczników na zszywanie i wewnętrznych linii szycia. Dzięki wygładzaniu i optymalizacji linii rozkrój materiałów na ploterach tnących jest szybszy.

Oprogramowanie typu CAD do projektowania i konstrukcji szablonów tapicerki dla branży samochodowej, lotniczej i kolejowej. Posiada liczne automatyczne i półautomatyczne funkcje wspomagające i przyspieszające konstrukcję elementów. Dzięki dodatkowym modułom możliwe jest zaimportowanie wzorów z zewnętrznych systemów lub z kartonowych  szablonów. Program umożliwia wyznaczanie na projektowanych elementach stref jakości. Tworzenie nierównoległych linii zależnych (naddatków) z pomocą funkcji jest wyjątkowa łatwe. Naddatki na zszywanie, zawijanie, łączenie są tworzone bezpośrednio w elementach. System udostępnia funkcje modyfikacji narożników, daje możliwość wstawiania znaczników na zszywanie i wewnętrznych linii szycia. Wygładzanie i optymalizacja linii przyspiesza i optymalizuje późniejszy rozkrój. Oprogramowanie jest proste i intuicyjne w obsłudze.