Oprogramowanie do:

  • Importu elementów i układów kroju.
  • Digitalizacja i foto digitalizacja elementów.
  • Konstrukcja tapicerki samochodowej i meblowej, obuwie, odzieży (UniPDS, FootwearCAD i CutNest).
  • Skanowanie skóry i materiałów wzorzystych.
  • Automatyczne układanie elementów na skórze i tkaninach.
  • Oprogramowanie do optymalizacji kroju i sterowania maszyną.
  • System sortowania elementów po wycięciu z projekcją.
  • Statystyka rozkroju materiału.
  • MRP – oprogramowanie do zarządzania krojownią.
Serwer automatycznego układania dla automatycznej krojowni

Oprogramowanie MiriSys znajdują zastosowania w tapicerce meblowej i samochodowej, obuwiu i kaletnictwie, opakowaniach, poligrafii, kompozytach.

Moduł CutNest to podstawowy blok konstrukcyjny dla kompleksowego systemu układania i cięcia. Umożliwia tworzenie zleceń produkcyjnych z kilkoma różnymi modelami. Układy są tworzone przy użyciu interaktywnego układania lub w pełni automatycznie z opcjonalnym Plug-in AutoNest. CutNest umożliwia podłączenie urządzeń wyjściowych, takich jak drukarki wielkoformatowe, plotery.

Oprogramowanie do automatycznego układania elementów na arkuszach i rolkach blach. Dzięki wydajnemu algorytmowi automatycznego układania szybko i bardzo efektywnie rozmieszcza elementów do wycięcia, oszczędzając w ten sposób czas i materiał. Dzięki zastosowaniu opcjonalnych wtyczek możliwy jest import wzorów z wielu programów do konstrukcji oraz popularnych standardów plików jak DXF, PLT, HPGL, ISO. System daje możliwość wysłania stworzonego układu bezpośrednio na maszynę tnącą lub wyeksportowania stworzonego układu do plików takich jak: DXF, PLT, HPGL, ISO i inne.

Oprogramowanie do automatycznego układania elementów na płytach wiórowych, płytach OSB, płytach MDF, sklejce, itp. Wydajny algorytm automatycznego układania pozwala na szybkie i bardzo efektywne rozmieszczenie elementów oszczędzając czas i materiał. Dzięki zastosowaniu opcjonalnych wtyczek możliwy jest import wzorów z wielu programów do konstrukcji. System daje możliwość wyeksportowania układu do plików DXF, PLT, HPGL, ISO i innych. Program jest doskonałym narzędziem wspomagającym pracę firm z branży meblarskiej.

Specjalistyczny system do automatycznego rozmieszczania elementów na materiałach do produkcji uszczelek. Wydajny algorytm automatycznego układania pozwala w maksymalny sposób wykorzystać materiał, znacząco minimalizując odpad. Oprogramowanie współpracuje z wieloma modelami cutterów,  a także daje możliwość wydruku na ploter graficzny lub wyeksportowania do pliku DXF, PLT, HPGL i innych. Wykorzystując opcjonalne wtyczki możliwy jest import danych z wielu systemów typu CAD.

System automatycznie generujący układy kroju na błamach skór. Wykorzystując algorytmy do automatycznego układania szybko i wydajnie rozmiesza elementy na skórach tworząc bardzo optymalne układy kroju. Dzięki opcjonalnym wtyczkom,  wykorzystując kamerę, system potrafi zdygitalizować błamy skór wraz z oznaczonymi skazami i strefami jakości, które są uwzględniane przy automatycznym układaniu elementów. Poprzez dodatkowe możliwy jest import wzorów z wielu programów CAD. System daje możliwość wysłania układu bezpośrednio do cięcia, do wydruku na ploter graficzny lub wyeksportowania do pliku DXF, PLT, HPGL

System MiriSys CutNest generujący układy kroju w sposób automatyczny. Wykorzystując algorytmy do automatycznego układania szybko i wydajnie rozmiesza elementy na materiałach tekstylnych tworząc bardzo optymalne układy kroju. Oprogramowanie pozwala zaoszczędzić czas i materiał, a co za tym idzie również pieniądze. Dzięki zastosowaniu opcjonalnych wtyczek możliwy jest import wzorów z wielu programów do konstrukcji. System daje możliwość wysłania układu bezpośrednio do cięcia, do wydruku na ploter graficzny lub wyeksportowania do pliku DXF, PLT, HPGL

Specjalistyczny system do automatycznego rozmieszczania elementów spodowych obuwia. Algorytm automatycznego układania został zoptymalizowany do układania elementów spodowych obuwia na płytach oraz do pozycjonowania na tak zwanych pasach. Możliwość współpracy z wieloma modelami cutterów. System pozwala na wydruk układu na ploterze graficznym lub wyeksportowania do pliku DXF, PLT, HPGL i innych. Dzięki opcjonalnym wtyczką możliwy jest import danych z wielu systemów typu CAD.

Oprogramowanie do interaktywnego (ręcznego) tworzenia układów kroju. Dzięki wykorzystaniu projektora operator tworzy układ bezpośrednio na materiale, który będzie rozkrawany. Dzięki temu elementu są rozmieszczane z pominięciem wad i skaz materiałowych. Rozwiązanie to szczególnie jest polecane dla firm obuwniczych wykorzystujących prowadzących rozkrój na cutterach. Dzięki zastosowaniu opcjonalnych wtyczek możliwy jest import wzorów wykonanych w różnych programach typu CAD. System daje możliwość wysłania układu bezpośrednio do cięcia, do wydruku na drukarkę lub ploter graficzny lub wyeksportowania do pliku DXF.

388.00 

Oprogramowanie typu CAD do projektowania i stopniowania szablonów obuwia. Posiada wbudowany łatwy w obsłudze moduł do digitalizacji wzoru z wykorzystaniem zwykłego skanera 2D lub tradycyjnej deski do digitalizacji. Pozwala w łatwy sposób tworzyć, edytować i usuwać linie. Tworzenie nierównoległych linii zależnych (naddatków) z pomocą funkcji jest wyjątkowa łatwe. Naddatki na zszywanie, zawijanie, łączenie są tworzone bezpośrednio w elementach. Dzięki automatycznym i półautomatycznym funkcjom wspomagającym tworzenie elementów skraca do minimum czas przygotowania szablonów. Program udostępnia liczne funkcje do tworzenia szablonów np. modyfikujące narożniki, wstawiające znaczniki na zszywanie i do identyfikacji rozmiarów, linie wewnętrzne szycia. Umożliwia wykonanie stopniowania obuwia oparciu o najpopularniejsze systemy (angielski, francuski, metryczny), a zaawansowane funkcje pozwalają podczas stopniowania utrzymać kształt, długość zamka czy odległość od linii. Jest to doskonałe narzędzie wspomagające pracę konstruktorów obuwia, które stanowi świetny wybór dla firm obuwniczych.

Proste i intuicyjne w obsłudze oprogramowanie typu CAD do projektowania i konstrukcji szablonów tapicerki meblowej. Program za pośrednictwem dodatkowych modułów umożliwia zaimportowanie wzorów z kartonowych szablonów lub z plików DXF, ASTM, AAMA i innych. Umożliwia wyznaczanie na projektowanych elementach stref jakości. Posiada liczne automatyczne i półautomatyczne funkcje wspomagające i przyspieszające konstrukcję elementów. Tworzenie nierównoległych linii zależnych (naddatków) jest wyjątkowa łatwe. Oprogramowanie posiada funkcje modyfikacji narożników, daje możliwość wstawiania znaczników na zszywanie i wewnętrznych linii szycia. Dzięki wygładzaniu i optymalizacji linii rozkrój materiałów na ploterach tnących jest szybszy.

Oprogramowanie typu CAD do projektowania i konstrukcji szablonów tapicerki dla branży samochodowej, lotniczej i kolejowej. Posiada liczne automatyczne i półautomatyczne funkcje wspomagające i przyspieszające konstrukcję elementów. Dzięki dodatkowym modułom możliwe jest zaimportowanie wzorów z zewnętrznych systemów lub z kartonowych  szablonów. Program umożliwia wyznaczanie na projektowanych elementach stref jakości. Tworzenie nierównoległych linii zależnych (naddatków) z pomocą funkcji jest wyjątkowa łatwe. Naddatki na zszywanie, zawijanie, łączenie są tworzone bezpośrednio w elementach. System udostępnia funkcje modyfikacji narożników, daje możliwość wstawiania znaczników na zszywanie i wewnętrznych linii szycia. Wygładzanie i optymalizacja linii przyspiesza i optymalizuje późniejszy rozkrój. Oprogramowanie jest proste i intuicyjne w obsłudze.

Doskonałe oprogramowanie do tworzenia układów kroju. Umożliwia ręczne (interaktywne) i automatyczne rozmieszczanie elementów na materiale generując w ten sposób układy do rozkroju. Liczne, opcjonalne wtyczki i plug-iny pozwalają w optymalnie dostosować go do potrzeb i specyfiki pracy klienta oraz maksymalnie zoptymalizować proces cięcia pod kątem zużycia materiału i czasu wycinania. Dzięki opcji wydruku umożliwia stworzenie papierowych układów kroju dla rozkroju ręcznego. Oprogramowanie współpracuje w wieloma markami cutterów.