Comelz pasy Conveyor, dziurkacze i ostrza.

Comelz pasy conveyor ostrza dziurkacze
Comelz pasy conveyor, dziurkacze i ostrza. Nasze zamienniki charakteryzują się wysoką jakością, trwałością i żywotnością. Wszystkie podzespoły (części zamienne) nie odbiegają parametrami od oryginału.

Nasze pasy transmisyjne typu Conveyor są wykonane tak aby utrzymywały materiał (błamy skóry), przepuszczały odpowiednią ilość powietrza przy zachowaniu odpowiedniego ciśnienia w płycie ssącej maszyny Comelz. Dzięki specjalnemu układowi włókien w pasie oraz gęstości samego materiału pasa żywotność ostrza jest do 10 % większa. W ofercie posiadamy maty o wydłużonej żywotności wyposażone w siatkę wzmocnieniową, która może być umiejscowiona na spodzie pasa. Taka kombinacja opóźnia wybrzuszanie nie materiału pod koniec jego żywotności.

Najwyższej jakości zamienników ostrzy i noży przeznaczonych do maszyn firmy Comelz wykonane z najlepszego rodzaju węglika spiekanego co zapewnia ich długą eksploatacje i precyzje wycinania elementów. W naszym sklepie znajdziecie państwo szeroki asortyment ostrzy przeznaczonych do cięcia różnych materiałów:

Zamienniki Dziurkaczy do perforowania materiału przeznaczony do ploterów Comelz:

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

TORO Technology
ul. Kolejowa 3
62-200 Gniezno
Polska
e-mail: sklep@toro-tec.pl
phone.: +48 603 965 003